Мої літа – моє багатство

Автор: Editor Опубліковано: Жовтень - 3 - 2011

1 жовтня у Києво-Святошинському центрі соціально-психологічної реабілітації населення відзначали Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. На свято завітали дорогі і високошановані гості – люди старшого покоління. Серед них були ветерани Великої Вітчизняної війни та ветерани праці, за плечима котрих нелегкі життєві дороги.

Директор центру Ангеліна Лахтадир щиро привітала всіх присутніх зі святом і наголосила на тому, що люди старшого віку – це наше коріння, джерело народної мудрості. Їхні досвід, працелюбство, відповідальність, оптимізм та невичерпна енергія є прикладом для сучасної молоді.

Зі словами вдячності звернувся до гостей і депутат Боярської міської ради Андрій Арчаков, давній друг наших ветеранів. Андрій Миколайович сказав, що у цей святковий день він в особливому захваті від присутніх жінок – їхнього настрою, посмішок, зовнішнього вигляду. Жінка завжди красива, а в такому віці вона ще й поважна та мудра. Він побажав доброго здоров’я та благополуччя і жінкам, і чоловікам та подарував два величезні торти до солодкого столу.

А потім на сцену вийшли жінки з клубу «Затишок», які в цей день святкували 2 роки своєї діяльності. Клуб надзвичайно успішно працює при Центрі соціально-психологічної реабілітації. Жінки знаходять радість у спілкуванні, шиють, вишивають, співають, разом відвідують виставки та цікаві куточки Києво-Святошинського району і всієї України, а також готують прекрасні заходи для боярчан, даруючи їм радість через пісню. Ангеліна Миколаївна привітала всіх членкинь клубу з успішною діяльністю та вручила подяки керівнику «Затишку» та натхненниці жіноцтва Антоніні Мартинюк, а також активній організаторці, талановитій авторці сценаріїв багатьох заходів та ведучій Клавдії Чверткій. І знову в залі звучала чарівна пісня і теплі слова на адресу гостей. Жіночий клуб щиро дякував рідному Центру, його спеціалістам за те, що у цьому закладі завжди панує атмосфера тепла, затишку, добра, безкорисливої допомоги, що допомагає реабілітуватись, налаштуватись на позитив.

А ще цієї ясної осінньої днини прозвучало багато теплих слів на адресу вчителів-ветеранів, адже вже наступного дня було їх професійне свято. Серед присутніх у залі були Януш Аьбіна Петрівна, заслужений вчитель України, відмінник народної освіти УРСР; Довгаль Ніна Олександрівна, відмінник освіти України; Чвертка Клавдія Іванівна, відмінник народної освіти; Знова Ніна Михайлівна, відмінник освіти України; вчителі-ветерани Шимко Ольга Михайлівна, Ткаченко Валентина Григорівна, Хаджинова Катерина Олександрівна. Для них прозвучав шкільний дзвоник, котрий навіяв учителям щемливі спогади про довгі роки педагогічної діяльності. Квіти та привітання від вихованців Києво-Святошинського центру творчості дітей та молоді «Оберіг» були чудовим подарунком для дорогих учителів.

Юні артисти з великим задоволенням вже не перший раз приходять до Центру, щоб засвідчити повагу до людей старшого покоління. Цього разу радували гостей Марко Коваленко та Світлана Кухарська – володарі багатьох кубків Всеукраїнських змагань зі спортивних танців (зразкова студія бального танцю «Ритми», керівник Зарицька Ольга Миколаївна). А Тетяна Сарапіна, володарка багатьох районних, обласних, Всеукраїнських конкурсів вокального мистецтва, представляла зразкову студію естрадно-народного співу «Перлина» Києво-Святошинського будинку творчості дітей та молоді «Оберіг» (керівник – Оксана Нурищенко). У виконанні Тетянки прозвучали пісні «Доля, доленька», «Нічкою темною». За чашечкою чаю наші гості спілкувалися, слухали вірші та гуморески у виконанні Ткаченка М.М., Знови Н.М., Смородіної А.А. та інших.

Коли закінчилось свято, всі присутні мали можливість переглянути виставку художніх робіт, яку підготували Шимко О.М., Інглятівська О.О., Знова Н.М., Артюхова Д.І., Миронюк Н.М.

Директор Центру Ангеліна Лахтадир висловила вдячність директору Києво-Святошинського центру творчості дітей та молоді «Оберіг» Надії Скакодуб, директору Києво-Святошинського краєзнавчого музею Любові Кравченко, депутатам Боярської міської ради Андрію Арчакову, Людмилі Яременко та Людмилі Гурнак за допомогу в організації заходу.

Інформаційно-аналітична служба ЦСПР

image_pdfimage_print