Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ПЕРЕНЕСТИ
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

Презентація роботи Києво-Святошинського ЦСПР на Дні міста

Автор: Editor Опубліковано: Вересень - 23 - 2011

Презентація роботи Києво-Святошинського ЦСПР на Дні міста

17 вересня 20011року Києво-Святошинський центр соціально-психологічної реабілітації населення взяв активну участь у святкуванні Дня міста Боярка. Центр презентував свою плідну роботу на благо спільноти на стенді «Центр відкритий для всіх». Девіз Центру – «Допоможемо. Втішимо. Розрадимо» – було ілюстровано численними фотодокументами, котрі відображають різноманітні напрямки роботи психологів, соціальних педагогів та соціальних працівників з різними категоріями громадян. 

Презентація роботи Києво-Святошинського ЦСПР на Дні міста

Боярчани та гості міста мали також можливість ознайомитись із інформаційними листами з безпеки проживання на забруднених територіях, пам’ятками «Аварійний виклик» та «Життя без хвороб – це реально». Всі, хто брав участь у масових гуляннях, отримували рекламку Центру з переліком безкоштовних послуг, контактними телефонами, електронною поштою та адресами сайтів Центру.

Серед громадян, що розглядали виставковий стенд, було багато клієнтів ЦСПР, які знаходили себе на фотографіях, із захопленням згадували приємні хвилини, проведені під час масових заходів, клубної та групової роботи, на тренінгах, круглих столах та інших заходах. Інші цікавилися роботою Центру, ставили багато запитань, запрошували до співпраці, пропонували нові напрямки роботи.

Ось декілька відгуків людей, що підходили до стенду ЦСПР на День міста:

«Хочется сказать огромное спасибо Центру, который абсолютно бесплатно дает возможность правильно развиваться ребенку и помогает родителям справляться с его воспитанием. Малыш всегда с нетерпением ждет занятий, а также с удовольствием играет в игровой комнате. Спасибо, Центр! (Ганна Щербина).

«Я дуже вдячна Центру за ту роботу, яку його спеціалісти роблять щоденно. Центр – це те місце, де кожній дитині та людині нададуть психологічну допомогу. Я хочу висловити окрему подяку тим людям, що в ньому працюють. Особливо я хочу звернути увагу на самого талановитого психолога Центру – Оксану Володимирівну Слєпову. Вона та людина, яка завжди підтримає в тяжкі моменти, що бувають у житті кожної людини. Дякую Вам! (Олена Дзюбенко).

«Маю трьох діток. Знайома з Центром з часу першої вагітності. Кожна дитина в той чи інший період відвідувала заняття в Центрі. Вдячна за щире ставлення і підтримку на різних етапах життя. Бажаємо процвітання і надалі!» ( М.М.Пелих)

«Києво-Святошинський ЦСПР є справжнім осередком духовності, творчості, налагодження сімейних стосунків з дітьми. Снаги Ангеліні Миколаївні і всьому колективу Центру. Ваше справа потрібна людям». ( М.А.Мазуркевич)

Vkontakte Facebook Twitter