Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ПЕРЕНЕСТИ
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

КОЛЯДУЙМО РАЗОМ: Щорічні різдвяні зустрічі в ЦСПР

Автор: Editor Опубліковано: Січень - 14 - 2011

Копия-колядуймо-111 січня 2011 року в приміщенні Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації зібралося дуже багато людей. Ініціатором та головним організатором свята  була Києво-Святошинська районна ГО інвалідів «Дзвони Чорнобиля» (голова –  Діана Кузнєцова).  Сценарій заходу чітко продумала Козленко Лариса Леонтіївна, вона ж була і ведучою. У розкішному українському костюмі, з посмішкою на обличчі, у веселому гуморі  вона вітала присутніх.

Лариса Леонтіївна організувала і залучила до співпраці громадські організації багатодітних сімей «Родина 7’я» (голова – Тетяна Ковальчук), жіночий клуб «Затишок» (керівник – Антоніна Мартинюк). Усі вони разом із дітками співали колядки та бажали гостям радості, здоров’я, миру і тепла. Діти водили Козу, яка раптом захворіла, впала і встала тільки тоді, коли її почастували солодощами.

До свята долучилась гостя з Києва – відома поетеса Тетяна Лазаренко. Всі присутні довго і тепло аплодували її віршам. Пані Тетяна подарувала Центру книгу з віршами на духовну тематику, а також диски із своїми піснями та поезіями.

Із теплим словом до гостей звернулись начальник відділу в справах сім’ї, молоді та спорту Києво-Святошинської  райдержадміністрації Людмила Шпаченко та голова ГО «Дзвони Чорнобиля» Діана Кузнєцова. Вони вітали дорослих і малечу зі святами, бажали не втрачати надії та сподівань на краще.

Копия-колядуймо-2Приємним і радісним сюрпризом для всіх був приїзд волонтерів із колективу «Світлячок», що є членом міжнародної спільноти «Сім’я». Ці люди переїхали із США і вже 6 років живуть в Україні і займаються благодійністю: надають гуманітарну допомогу, влаштовують благодійні концерти, доставляють харчові продукти для малозабезпечених, морально підтримують усіх, хто потрапив у біду.  Тому і в цей день вони привезли для всіх запрошених йогурти а ще співали колядки українською, російською, англійською та іншими мовами. Висока духовність і тепла енергетика йшла від їхнього співу. Пізніше, разом із директором ЦСПР Ангеліною Лахтадир та начальником відділу сім’ї, молоді та спорту  райдержадміністрації Людмилою Шпаченко, пані Ганна з цього колективу  обговорила питання, яким чином можна було б допомагати дітям та сім’ям нашого району, котрі  потрапили в скрутні матеріальні обставини.

Копия-Колядуймо-3Після святкової частини всі присутні пригощались кутею та солодощами. Діана Олександрівна презентувала  величезний торт, вміло виготовлений і щедро подарований спонсорами. Кожному дістався шматочок.

На свято завітали представники партії «Сильна Україна» Ірина Макаревич та помічник депутата міської ради та голови Боярського осередку партії «Сильна Україна» Олександра Видрі Віктор Луценко. Вони також вітали всіх зі святами і передали від Олександра Видрі скромну, але таку потрібну грошову допомогу на підтримку Центру та ГО інвалідів «Дзвони Чорнобиля»

Ангеліна Миколаївна Лахтадир  на прощання звернулась до всіх дорогих гостей із  словами подяки, побажала любові, добра в сім’ї і затишку в оселі. А колядникам подякувала за те, що вони створили таку світлу й теплу атмосферу:

Віншую вас, колядники,

З Різдвом Христовим.

Щоб щастя вам квітло

вінком калиновим,

А над вашим домом

Любов процвітала,

А у вашім домі слава панувала.

Vkontakte Facebook Twitter