Благодійна акція співробітників ЗАТ «А.Е.С. Київобленерго»

27 грудня до Центру завітала представник ЗАТ «А.Е.С. Київобленерго» Анастасія Іллясевич, фахівець департаменту зовнішніх та внутрішньокорпоративних зв’язків. Гостя привезла до Центру з численні подарунки для хворих дітей Київської обласної дитячої лікарні: м’які іграшки, дощечки для пластиліну, кольорову крейду, олівці, фарби і багато чого іншого. Все це було зібрано працівниками ЗАТ «А.Е.С. Київобленерго» з високими благодійними намірами, з любов’ю, з благородною метою допомогти, підтримати маленьких хворих діточок, дати можливість їм порадіти, відволіктися від болючих медичних процедур. Ми дуже вдячні за це працівникам «Київобленерго»!

Анастасія Іллясевич взяла участь у благодійних виставах, що проходили у стаціонарних відділеннях лікарні. Вона разом із волонтерами роздавала привезені подарунки, до яких іще увійшли книжечки «Абетка безпеки» та невеличкі призи від обласної лікарні. Вистави проводилися волонтерами із молодіжного клубу «Позитив», що діє при Центрі. Атмосфера добра, дитячої посмішки, материнської вдячності дуже вразила Анастасію. За її словами, вона була щаслива, що взяла участь у цих святкових заходах.

Канцелярські приладдя були передані до ігрової кімнати для найменших відвідувачів Центру. Керівництво та спеціалісти ЦСПР висловлюють велику подяку ЗАТ «А.Е.С. Київобленерго» за те, що працівники цієї організації виявили таку чуйність і відгукнулися на прохання допомогти хворим дітям. Ми всі вдячні за розуміння та підтримку у вирішенні матеріальних та соціальних проблем тих, хто постраждав внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Волонтерська та благодійна допомога хворим дітям до Нового року

27  грудня учасники молодіжного клубу «Позитив» (керівник – психолог Оксана Слєпова) влаштували справжнє новорічне свято для діточок, які знаходяться на лікуванні у Київській обласній дитячій лікарні, яка розташована у м. Боярка. Маленькі пацієнти дуже сумували, що через стан свого здоров’я їм довелося на свята залишатися в лікарні, далеко від домівки, тата з мамою та друзів. Тож Дід Мороз, Снігуронька, Ялиночка, Кабан, Білочка, Ведмедик та Зайчик самі вирішили завітати до кожного відділення лікарні з веселою казковою виставою.

Це стало можливим завдяки волонтерам ЦСПР – членам молодіжного клубу «Позитив» Герасимову Олексію, Сокур Миколі, Іщенко Валерії, Дзюбенко Олені, Короленко Катерині, Гребюк Катерині, Джулаю Євгенію та найменшенькій Яценко Уляні. Юні артисти завітали до відділень молодшого дитинства, хірургії, кардіології, ендокринології, пульмонології, ендокринології, отоларингології та гастроентерології. У кожному з відділень доводилось знову й знову грати виставу, водити хороводи навколо Ялиночки, загадувати загадки. Не забули волонтери і про діточок, які знаходилися у більш важкому стані і не змогли піднятися з ліжка – до кожного з них прямо в палату зайшли Дід Мороз, Снігурка і звірята з подаруночками та побажаннями швидкого одужання.

Але, мабуть, це свято не було б таким радісним, якби до хворих дітей із подарунками не завітала представник ЗАТ «АЕС Київобленерго» Анастасія Іллясевич, фахівець департаменту зовнішніх та внутрішньокорпоративних зв’язків. Гостя привезла до Центру численні подарунки: м’які іграшки, дощечки для пластиліну, кольорову крейду, олівці, фарби і багато чого іншого. Все це було зібрано працівниками ЗАТ «АЕС Київобленерго» з високими благодійними намірами, з любов’ю, з метою допомогти, підтримати маленьких хворих діточок, дати можливість їм порадіти, відволіктися від болючих медичних процедур. Ми дуже вдячні за це працівникам «Київобленерго»! Докладніше про це читайте в окремій публікації.
Багатодітна родина влаштувала свято для хворих дітей

21 грудня 2011 р. багатодітна родина Колодів зі Шпитьок завітала до ЦСПР, щоб потішити новорічними колядками діток, які знаходяться на лікуванні в Київській обласній дитячій лікарні (м.Боярка). Маленькі пацієнти змогли побачити прекрасне костюмоване дійство, почути колядки, виконані дзвінкими дитячими голосами. Особливо зворушливо, що родина приїхала з подарунками. Вони вручили малюкам книжечки та апельсини. Директор ЦСПР Ангеліна Лахтадир та її заступник Ганна Яценко щиро подякували артистам за виступ і в свою чергу не відпустили маленьких артистів без подарунків.
Відкрито новий сезон лялькового театру!

Копия-Ляльковий-театр18 грудня 2010 року відкрився новий творчий сезон лялькового театру «Театральна студія 3а» (художній керівник, режисер та сценарист – психолог ЦСПР Тетяна Бондаренко).  Відбувся виступ перед маленькими пацієнтами Київської обласної дитячої лікарні  з виставою «Бути здоровим». Трупа дещо змінила свій склад, з’явилися нові «артисти» з числа п’ятикласників. За ширмою працювали досвідчені актори, які стали на рік старшими, а новачки переймали досвід, старанно підігрували тим, хто вважає себе професіоналами. Готується постановка нової п’єси, присвяченої нашим любим мамам.Копия-Ляльковий-театр2
Свято для дітей-сиріт

Свято для дітей-сиріт19 грудня 2010 р. у Києво-Святошинському ЦСПР у рамках акції “Подаруймо дітям свято” відбулося свято для дітей-сиріт Києво-Святошинського району «Миколая зустрічаймо в цей святий величний час». У організації та проведенні заходу взяли участь Києво-Святошинська районна державна адміністрація, Києво-Святошинський центр соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання Чорнобильської катастрофи, Києво-Святошинська ГО «Червоний хрест», Боярський осередок Міжнародної жіночої організації «Жіноча громада», Молодіжний клуб «Позитив». Із привітальними словами виступили Начальника відділу сім’ї, молоді і спорту Києво-Святошинської РДА– Людмила Шпаченко та голова Києво-Святошинської ГО «Червоний хрест» – Лідія Заїченко. Директор Києво-Святошинського ЦСПР – Ангеліна Лахтадир звернулася до дітей-сиріт та їх опікунів із зворушливими словами:

«Дорогі наші гості, вітаємо вас у нашому гостинному закладі. Дуже раді, що ви не побоялися морозу і прийшли до нас, щоб разом відсвяткувати чудове свято. Коли пухнастий сніг і пахощі мандаринок витають у повітрі, а мороз малює на вікнах домівок і шибках транспорту фантастичні квіти, діти і дорослі з нетерпінням чекають таємничого зимового свята – Дня святого Миколая. Його святкують в Україні 19 грудня. Діти пишуть Миколаю листи, вивчають вірші, співають пісні. Святий Миколай щороку приходить у кожну хатину і обдаровує кожну дитину. Він любить усіх людей, та найбільше – слухняних і добрих діточок. Цього дня кожен із нас здатен допомогти святому прийти до всіх, кого ми любимо, обдарувати теплом, увагою, гарним гостинцем…”

Про те, хто такий Святий Миколай, розповів дітям настоятель Свято-Покровської парафії – отець Дмитро. Потім із концертною програмою виступили вихованці Києво-Святошинського Будинку творчості дітей і молоді «Оберіг». Порадувала та посмішила присутніх запрошена клоунеса Веселинка. Після цього на дітей чекав солодкий стіл та вручення подарунків. Спонсорами свята виступили Людмила Яременко, Марія Мазуркевич, Світлана Камінська, Віра Венгер, Володимир Нагорний.