Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ПЕРЕНЕСТИ
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

«Жіночій громаді» – 4 роки!

Автор: Editor Опубліковано: Листопад - 12 - 2010

"Жіноча громада" за святковим столом

"Жіноча громада" за святковим столом

«Жіноча громада» водночас і весело, і по-діловому відсвяткувала свій день народження. 11 листопада 2010 року членкині цієї громадської організації зібралися у Центрі соціально-психологічної реабілітації за дружнім чаюванням, щоб відсвяткувати 4 роки з моменту заснування, прозвітуватися про те, що зроблено, і спланувати роботу на майбутнє. «Жіноча громада» – це відома в регіоні організація, що користується великою повагою і має значний вплив на соціально-політичні процеси. Свідченням цього стали результати виборів, під час яких депутатами Боярської міської ради стали активістки ЖГ – Людмила Гурнак та Людмила Яременко.

Святкове засідання пройшло у доброзичливій щирій атмосфері.

У своєму звіті голова ГО Ангеліна Лахтадир відзначила, що всі представниці «Жіночої громади» взяли активну участь у проведенні ряду заходів, що мали значний резонанс у регіоні, – благодійних акцій для дітей з багатодітних сімей, для дітей-інвалідів, святкових заходів для ветеранів війни. Жінки взяли також активну участь у святкуванні дня міста, Дня незалежності, здійснили поїздки до Києва на виставку квітів, до Національного музею народної архітектури та побуту у селищі «Пирогів», зібрали кошти на періодичні видання для бібліотеки та зробили ще багато інших хороших і, головне, корисних для громади справ.

За всі ці видатні досягнення «Жіноча громада» була нагороджена (ким) Боярським міським головою Тарасом Добрівським дипломом у номінації «Краща ГО року». Всі ці здобутки жваво обговорювались, жінки та дівчата згадували цікаві моменти діяльності ГО за 4 роки. Всі дружно відмітили, що діяльність організації отримала новий поштовх після того, як отримала другий дім у гостинному Центрі соціально-психологічної реабілітації населення. Багато із членкинь «Жіночої громади» відвідують також жіночий клуб «Затишок», котрий діє на базі Центру.

Всі присутні на святковій зустрічі висловили свою подяку беззмінному голові правління ЖГ Ангеліні Лахтадир, побажали наснаги на ниві громадської роботи.

Потім було намічено план роботи на наступний рік. Серед нагальних питань – організація заходів до Міжнародного дня інвалідів.

На неформальній частині зібрання поетеса, постійна членкиня ЖГ Любов Осіпенко прочитала свої нові вірші. На цій ліричній душевній ноті і завершилося святкове засідання.

Vkontakte Facebook Twitter