Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ПЕРЕНЕСТИ
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

У нашому районі стартує новий проект “Не дай себе заманити”!

Автор: Editor Опубліковано: Листопад - 1 - 2010
image_pdfimage_print

Ne daj sebe zlovyty28 жовтня 2010 року освітяни району та батьківська громадськість була ознайомлена з проектом «Не дай себе заманити», що реалізується ГО «Центр розвитку громад» за фінансової підтримки  неурядової організації «Друзі Чорнобильських центрів в Америці», або “Friends of Chernobyl Centers  U.S. Inc. (FOCCUS).

Про проект присутніх поінформувала керівник інформаційно-аналітичної служби Марія Кириленко.Kyrylenko dopovidaje
Проект “Не дай себе заманити” буде реалізовано спеціалістами Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

Мета проекту – це  навчити молодих людей протистояти структурам, котрі прагнуть використовувати молодь у своїх інтересах.  Адже молоді люди часто стають об’єктом домагань різних структур (аж до злочинних), котрі прагнуть затягнути їх до своїх тенет з корисливих міркувань. Наші юнаки та дівчата не завжди вміють розпізнати істині мотиви корисливих ділків за красивими словами та відпрацьованими технологіями психологічної обробки. Важливо навчити нашу молодь  говорити «ні», достойно протистояти будь-яким методам заманювання та залучення до небезпечних угрупувань. До цієї категорії можна віднести тоталітарні секти; фінансові піраміди; азартні ігри; політичні об’єднання; кримінальні угрупування; наркоторговців; розповсюджувачів; різного роду бізнес-структури, які практикують недобросовісну рекламу тощо. У той самий час варто зауважити, що також і ті, хто називає  себе друзями, можуть мати не зовсім чисті наміри, залучаючи, приміром, до випивки, тютюнопаління, вживання наркотиків, чи до невпорядкованих статевих зв’язків.

Завдання проекту – це навчити молодих людей критично осмислювати дійсність, розпізнавати методи заманювання та психологічної обробки, навчити говорити «Ні» таким чином, щоб тебе зрозуміли.

Цільова група проекту – це шкільна молодь із сіл, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи,  старшокласники Києво-Святошинської районної класичної гімназії, та члени молодіжного клубу «Позитив».

У ході реалізації проекту передбачається проведення стартового та заключного круглих столів,  розробка, апробація та проведення 16 тренінгових занять; розробка, виготовлення та розповсюдження інформаційних листків за темою проекту, висвітлення ходу реалізації проекту в місцевих ЗМІ та на сайті ЦСПР.

Vkontakte Facebook Twitter