Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ПЕРЕНЕСТИ
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

Коростенському центру – 10 років

Автор: Editor Опубліковано: Листопад - 30 - 2010

Korosten 26 листопада 2010 року Коростенський центр соціально-психологічної реабілітації   населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи святкував 10-у річницю своєї діяльності.

У святкових подіях взяли участь представник МНС України, представники Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Житомирської облдержадміністрації, мер міста Коростеня, представники ПРООН в Україні та багато інших запрошених, які були причетні до заснування центру та сприяли його роботі.

За 10 років спеціалістами центру розроблено та впроваджено значну кількість соціальних реабілітаційних програм, спрямованих на психологічне й фізичне оздоровлення всіх верств населення. Зокрема, з 2001 року продовжує працювати проект “БІЗ” (Безпека. Інформування. Захист.), метою якого є інформування населення щодо радіаційної безпеки, підвищення радіоекологічної освіти, психологічна підтримка, правовий та соціальний захист населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Нещодавно спеціалістами центру розроблена нова програма «Здорове життя – з радіацією і без неї», завдяки якій планується охопити всі постраждалі північні райони Житомирської області. Програма включає в себе 3 проекти: для молодших школярів – проект «Граючись, вчимося безпечному проживанню на радіаційно забруднених територіях» (казкова вистава «Як рак допоміг звірятам лихо перемогти»), для середніх школярів – проект «Особливості харчування на радіаційно забруднених територіях», для старшокласників – проект «Альфа, бета, гамма – абетка розуміння», з використанням фільму, підготовленого МНС за підтримки Чорнобильської програми відродження та розвитку ПРООН в Україні.

Враховуючи інформаційні потреби сьогодення, інформаційно-аналітична служба центру розгорнула широкий спектр роботи з населенням, спрямований на забезпечення жителів радіоактивно забруднених територій достовірною та об’єктивною інформацією про стан довкілля, безпеку проживання та ведення здорового способу життя на цих територіях. Це створення і розповсюдження інформаційних матеріалів, проведення інформаційних зустрічей, тренінгів, а також виступи на радіо, розміщення різноманітної «чорнобильської» інформації на шпальтах газет.

Одним із пріоритетних напрямків роботи центру на сучасному етапі є розвиток місцевих громад і соціально-економічне відродження постраждалих регіонів. У роботі з громадами використовується впровадження нових моделей соціальної поведінки, поступова зміна ціннісних орієнтацій та установок.

За 10 років плідної і відданої роботи Коростенський центр зайняв відповідне місце у громаді міста. Щорічно до них звертається і отримує допомогу понад 15 тисяч осіб різних вікових категорій.

За багаторічну і сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, значний внесок в організацію роботи соціально-психологічної допомоги населенню колектив Коростенського центру був нагороджений Почесними грамотами МНС України, Житомирської облдержадміністрації та Коростенської міськдержадміністрації.

Департамент у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Vkontakte Facebook Twitter