Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ПЕРЕНЕСТИ
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

2 листопада в МНС України відбулось друге засідання Організаційного та Програмного комітетів конференції “Двадцять п’ять років Чорнобильської катастрофи. Безпека майбутнього”.

Засідання відбулось за участю т.в.о. Міністра МНС Михайла Болотських. Привітавши учасників, Михайло Болотських наголосив, що після зустрічі у Нью-Йорку з генеральним секретарем ООН Гі Муном, Президентом України Віктором Януковичем 2011 рік проголошено роком вирішення Чорнобильських проблем. На даний час існує Указ Президента України «Про підготовку та проведення заходів, пов’язаних із 25-ми роковинами Чорнобильської катастрофи», відповідно до якого планується багато заходів, зокрема:

– проведення в Україні Міжнародної науково-практичної конференції «Двадцять п’ять років Чорнобильської катастрофи. Безпека майбутнього»;

– підготовка Національної доповіді до 25-х роковин Чорнобильської катастрофи;

– видання Атласу радіоактивного забруднення території України та екологічного атласу зони відчуження і зони безумовного (обов’язкового) відселення;

– проведення пам’ятних заходів з нагоди 25-х роковин Чорнобильської катастрофи.

«Після 25 років Чорнобильської катастрофи важливо проаналізувати ефективність заходів, ужитих протягом часу, що минув після трагедії, оцінити роботу, яка була виконана за останні десятиліття, та накреслити план дій на майбутнє», – підкреслив т.в.о. Міністра МНС України Михайло Болотських.

Проведення в Україні Міжнародної науково-практичної конференції «Двадцять п’ять років Чорнобильської катастрофи. Безпека майбутнього» заплановане у місті Київ 20-22 квітня 2011 року.

Головними завданнями другого засідання Організаційного та Програмного комітетів Конференції є: корегування та узгодження Програми Міжнародної Конференції та складу міжнародного Організаційного та Програмного комітетів Конференції; уточнення дати проведення Конференції та стану підготовки запрошених доповідей; визначення ситуації щодо робочої групи з формування висновків Конференції.

Про стан підготовки та проведення Міжнародної науково-практичної конференції «Двадцять п’ять років Чорнобильської катастрофи. Безпека майбутнього» учасників засідання поінформував заступник Міністра з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Володимир Холоша.

В рамках засідання відбулось узгодження Програми Міжнародної Конференції, корегування складу міжнародного Організаційного та Програмного комітетів Конференції.

Виконавчий директор Європейського центру техногенної безпеки Віктор Поярков поінформував учасників засідання про стан підготовки запрошених доповідей.

Прес-служба МНС.

Vkontakte Facebook Twitter