Готується договір про співпрацю двох Центрів

Автор: Editor Опубліковано: Листопад - 29 - 2010

У листопаді 2010 року відбулася робоча зустріч керівництва та робочих колективів двох Центрів – Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення (ЦСПР) та Києво-Святошинського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. Відбувалося це гарної осінньої днини на мальовничій території екологічного Центру.

Під час екскурсії територією екологічного Центру

Під час екскурсії територією екологічного Центру

Обидва районні Центри розташовані в м.Боярка і працюють з дітьми та шкільною молоддю і мають спільні напрямки роботи, приміром, пропагують у молодіжному середовищі здоровий спосіб життя, сприяють змістовному дозвіллю та займаються екологічною просвітою. Звичайно, кожен із Центрів має свою специфіку, оскільки працюють у цих установах спеціалісти зовсім різного профілю. Різниться також матеріально-технічна база: екологічний Центр має велику земельну ділянку, а психологічний – конференц-залу і зручні приміщення для гурткової роботи з дітьми. Тож директорам було про що поговорити. Ангеліна Лахтадир і Оксана Лисенко обговорили основні положення майбутнього договору про співпрацю, намітили спільні заходи та тематику майбутніх спільних програм, погодили між собою методичні питання та планування на 2011 рік.

Директори Центрів Ангеліна Лахтадир і Оксана Лисенко

Директори Центрів Ангеліна Лахтадир і Оксана Лисенко

А для всього колективу ЦСПР було проведено змістовну ознайомчу екскурсію. Директор екологічного центру Лисенко Оксана Олександрівна розповіла про всі напрямки діяльності спеціалістів, зупиняючись на багатьох методичних питаннях.

Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді – це профільний позашкільний навчальний заклад. В екологічному Центрі проводиться змістовна робота по вивченню та розумінню залежності стану здоров’я від екологічних факторів, впливу природи на емоційний і психічний стан людини. Гурток «Іпотерапія» сприяє покращенню здоров’я у дітей з такими тяжкими захворюваннями як дитячий церебральний параліч. Спеціалісти також побували в теплиці, музеї хліба, на виставці декоративно-прикладного мистецтва. Наразі договір про співпрацю між Центрами готується до підписання.

image_pdfimage_print