Позитивний погляд: учимося бачити зміни на краще

На початку вересня на базі Києво-Святошинського ЦСПР пройшли тренінги по позитивному мисленню за проектом «Позитивний погляд»  (тренер – Оксана Слєпова). Цей проект, метою якого є формування у молоді любові до свого рідного міста,  фінансується Боярською міською радою.

У тренінговому занятті взяли участь представники п’яти боярських  шкіл та Києво-Святошинської районної класичної гімназії. Під час тренінгу школярам була надана інформація про переваги позитивного мислення; їх учили  акцентуватися на прогресивних  процесах сьогодення та бачити зміни на краще у житті міста.

Серед учнів шкіл обрали тих, які вміють добре фотографувати, мають здібності до написання творів та кращих школярів-краєзнавців. У ході заняття вони взяли участь у вправах  на командну взаємодію та позитивне налаштування; отримали інформацію про переваги позитивного мислення та перевірили це на практиці під час психологічних етюдів.

Молодь жваво обговорювала нинішній  вигляд рідної Боярки, детально зупиняючись і на негативних, і на позитивних моментах. У якості негативних моментів більшість зупинилися на тому, що місто дуже засмічене, особливо ліс, парки, озера, багато вулиць; не вистачає смітників. Щодо позитиву, то більшість пишається тим, що в місті є справді цікаві історичні місця та багата природа. А ще молодим патріотам було запропоновано  скласти слогани на тему «Молодь любить Боярку». Ось, що вони запропонували:  «Молодь наша просто клас, любить Боярку весь час». «Позитивно мислим ми, боярчани молоді»; «Боярка – це супер, Боярка – це клас, Боярку ми любим, одна вона у нас»;  «Боярка – це місто щастя».  Також представник  кожної групи написав про Боярку невеличке есе в ліричному стилі.

Отримали наші учасники  і домашнє завдання: кожна школа має зробити цікаві фото за однією із тематик: «Боярка мальовнича», «Історичні місця Боярки», « Улюблені куточки рідного міста», «Боярка росте і розвивається», « Місто і люди», «Неочікуваний ракурс». Все це юні фотографи обіцяли зробити якнайшвидше, щоб встигнути представити свої найкращі роботи на урочистостях до Дня Боярки, залучивши до патріотичної акції якомога більше боярчан. 

Сподіваємося, що завдяки проекту «Позитивний погляд»,  боярчани  більше дізнаються про історію рідного міста, про наших славетних земляків, навчаться бачити позитивні зміни, які відбуваються в Боярці.

Оксана СЛЄПОВА

image_pdfimage_print