Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ПЕРЕНЕСТИ
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

Подарунки багатодітним до Дня знань

Автор: Editor Опубліковано: Вересень - 2 - 2010

Подарунки багатодітним до Дня знаньПодарунки до свята бувають різні… Є такі, що дарують радість короткочасну, а тому швидко забуваються. Але є й інші: ті, які відкривають перед своїм новим господарем нові шляхи-дороги, немовби розсуваючи горизонти, й супроводжують його досить довгий час на життєвому шляху…

Саме такими дарунками 1 вересня привітала Боярська міськрада на чолі з міським головою Тарасом Добрівським та заступником міського голови Валерієм Шульгою дітей з багатодітних родин та дітей-сиріт з початком нового навчального року.

Того святкового дня 49 дітей отримали канцелярські подарунки, які умовно можна назвати першим набором школяра. Зошити, ручки, кольорові олівці та папір, альбоми для малювання, фарби, щоденники – весь той школярський скарб годі й перелічити!

Незважаючи на „робочу” (без феєричних концертів чи довготривалих розваг, бо ж навчальний рік вже почався) обстановку привітання, з приємного  й корисного сюрпризу раділи і діти, й дорослі. Ось, наприклад, що говорить з цього приводу голова громадської організації „Родина – 7’я” Тетяна Василівна Ковальчук:

– Звісно, подарунок до свята – річ приємна. Та найбільше радує інше: нарешті діти, які так потребують уваги й допомоги всієї громади, починають отримувати допомогу систематичну. Ви лишень погляньте: у нашої організації нема власного приміщення, зате є гостинний і затишний Києво-Святошинський центр соціально-психологічної реабілітації населення, який завжди радо приймає нас, тому й сьогодні ми зібралися саме тут. У нашої громадської організації нема власної „статті доходів”, зате є друзі, які з розумінням ставляться до наших проблем і бажань, а тому радо допомагають в проведенні заходів. Та й міська рада нарешті почала більш серйозно ставитися до ГО „Родина – 7’я”, бачачи в нас не якихось чергових прохачів, а людей, які можуть і хочуть щось корисне й потрібне робити в місті. І вже роблять. Тому, користуючись нагодою, я хочу подякувати всім тим, хто допоміг нам належним чином привітати діточок з початком нового навчального року, з Днем знань.
 
Також юних боярчан того дня привітала з Днем знань керівник відділу сім’ї, молоді та спорту Києво-Святошинської райдержадміністрації Людмила Миколаївна Шпаченко. А „співавтором” подарункових наборів став книжковий магазин ПП „Знання” (директор – Наталя Володимирівна Глущенко). І, мабуть, в контексті специфіки свята, це – символічно…

Радислав Кокодзей 

Vkontakte Facebook Twitter