Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ПЕРЕНЕСТИ
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

Фотовиставка «Позитивний погляд»

Автор: Editor Опубліковано: Вересень - 22 - 2010

Фотовиставка «Позитивний погляд»

Цього року у парку Перемоги під час святкування Дня міста боярчани мали змогу помилуватися прекрасною фотовиставкою, що проводилася  в рамках проекту «Позитивний погляд», що було реалізовано Києво-Святошинським ЦСПР за фінансової підтримки Боярської міської ради.   Мабуть,  жодна людина не залишилася байдужою до побаченого. Численні учасники свята, серед яких були  діти і дорослі;   вчителі і директори шкіл;  депутати і сам мер Боярки, а також запрошені високі гості  – всі встигли ознайомитися, висловити свої враження та записати відгуки про фотороботи.

 

Фотовиставка «Позитивний погляд»

Наведемо декілька з цих відгуків:  «Глибока вдячність молодій порості міста Боярка за світлу любов до рідної землі, за прекрасні світлини, за яскравий промінець на святкуванні Дня м.Боярки, за прекрасні образи, відображені на фотографіях! З побажанням подальших творчих успіхів» (Ткаченко А.О., художник)  «Дуже корисна, красива справа для дітей і міста. Обов’язково продовжувати, а владі міста фінансувати побільше!!!» (Гурнак Л.Д., депутат БМР). «Приємно вражені красою нашого міста! Воно незвичайно красиве! Діти, дякуємо, що ви змогли угледіти мальовничі куточки рідного міста, ви, безумовно, талановиті. Продовжуйте цю роботу» (Мелашенко К.М., директор ЗОШ №1); «Милувались «Позитивним поглядом» вихованців нашого міста Боярки. Щасливі за наше майбутнє», «Чудово, я в захваті. Молодці. Виявляється, Боярка така красива, чиста, охайна. Скільки красивих місць! Яка чудова природа!»  (Жителі міста); «Молодці!!! Дуже креативно! Красиві та яскраві фотки! Щось новеньке! Побільше таких ініціаторів!» (Денис Кириленко);  «Мені дуже сподобалася фотовиставка. Фотографії дуже світлі та райдужні. У деяких знаходиш самого себе. Здорово, що діти помічають красу нашого міста та їх мешканців. Дивлячись на них, неможливо стримати посмішку. Хочеться побажати діткам подальшого творчого розвитку та натхнення. Нехай їхні фотографії і надалі дарують радість та душевне тепло» (Яна Дмитрівна).

 

Фотовиставка «Позитивний погляд» в Боярці

 Тож виставка дійсно заслуговувала почесного місця на головній алеї парку.
Було приємно спостерігати за тим, як школярі  розказували про проект та показували  друзям та вчителям свої фотороботи.

 

Організатори та керівники проекту нікого не залишили без уваги. Кожна школа отримала грамоти, міський голова вручив грошові нагороди, а підприємець Андрій Арчаков подбав про святкові торти для кожної з команд. Варто також згадати Людмилу Яременко, яка оплатила всі рамки для світлин.

 

Фотовиставка «Позитивний погляд» в Боярці

 Хочеться відмітити одну цікаву подружню пару, що роздивляючись світлини, побачила себе на одній з них і була приємно вражена. Подружжя навіть не здогадувалось, що хтось фотографував їх у той день. А ще одна молода пані зраділа, побачивши фотографію молодят, що запускають у небо білих голубів. Адже вона гуляла разом з ними на тому весіллі. А для іншої жіночки було приємною несподіванкою дізнатися, що у нашому боярському лісі знаходиться нова гарна дерев’яна церква. Багато хто дивувався, яке ж то прекрасне виявляється наше рідне місто.

 

Деякі відгуки містять пропозиції щодо продовження та розширення  проекту у майбутньому.  Директор ЦСПР Ангеліна Лахтадир зазначила, що це є предметом обговорення і консультацій з можливими партнерами.  Центр завжди відкритий до співпраці.
 

А на сьогодні мета проекту досягнута – не тільки безпосередні учасники проекту, але й всі, хто святкував День Боярки змогли новим позитивним поглядом подивитися на рідне місто, помітити його неповторну красу, відмітити зміни на краще і подумати, вигукнути вголос або написати: «Боярка – найкраще місто у Києво-Святошинському районі і на всій Землі та її околицях!!! А фотки – ще кращі!!!» Такий відгук залишили молоді і веселі боярчани Володя та Люда. І ми з ними згодні!!!

Оксана СЛЄПОВА

Vkontakte Facebook Twitter