Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ПЕРЕНЕСТИ
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

Українсько-Кубинські вечорниці

Автор: Editor Опубліковано: Квітень - 22 - 2010

Kubynski vechornyci221 квітня на базі центру соціально-психологічної реабілітації клубом «Позитив» були проведені Кубинсько-Українські вечорниці, присвячені дружбі та плідній співпраці України і Куби, адже вже 20 років кубинська сторона дуже привітно приймає українських діточок, що постраждали внасліок Чорнобильської катастрофи, на оздоровлення. От ми і вирішили віддячити таким цікавим та захоплюючим заходом нашим друзям. Для початку зробили з картону дизайн конферанс-зали у кубинському (пальма з кокосами та бананами) та українському (калина, гарбуз) стилях. Розробили сценарій, запросили усіх позитивівців та бажаючих, за умовою додержання дрес-коду у національних костюмах. Розподілили учасників на «кубинців» та «українців». Кожна з сторін знайомила нас зі своєю культурою, традиціями, кухнею. Ведуча кубинської сторони – Шеремет Ірина так переконливо розповідала про Кубу, що одразу перед очима з’явилися неймовірні пейзажі та солонуватий присмак океанських бризок. А українська ведуча – Сокур Ірина так душевно, цікаво, з любов’ю та гордістю розповідала про рідну Україну, що здавалося ніби все це чуєш уперше. Всі відчули, що почали ще більше пишатися своєю Батьківщиною.Kubynski vechornyci3

Обов’язковою умовою вечорниць було виконання національного танцю та презентація костюмів. Тож був у нас і гопак у виконанні Коженевської Тетяни та Бугаєнко Олександра, який робив все можливе і неможливе для того, щоб отримати її згоду і не піти додому з гарбузом. І кубинське «Ча-ча-ча» у виконанні Васильчук Марини та Владиченка Андрія. Відвести погляд було неможливо, так захоплююче рухалися дівчата і хлопці у ритмі танцю. Танок дозволив показати весь шарм танцюристів, дав можливість кубинці пофліртувати, гордо дефілюючи перед кавалером, котрий показав справжню чоловічу рішучість у бажанні підкорити серце непідступної.

Kubynski vechornyci4

Цікавою та різноплановою була і конкурсна програма. Обирали і Королеву Куби, якою стала Ірина Сокур, яка одна з трьох дівчат втримала на голові книжку, танцюючи під латино-американські мотиви. Під ці ж мотиви обрали Сеньйориту Шоколадку (Ференс Христину) та Сеньйора Шоколода – (Погорілого Максима), якими виявилися найзасмагліші учасники дійства в результаті мистецтва візажу справжніх професіоналів-початківців – Демидюк Вікторії та Владиченка Андрія. Вечорниці вдалися на славу. Порівняння обох культур ще раз доводить, що вони дійсно дуже схожі – такі ж веселі, гостинні, дружні, співочі та танцювальні.

Kubynski-vechornyci1

Оксана СЛЄПОВА

Vkontakte Facebook Twitter