Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ПЕРЕНЕСТИ
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

Співпраця з ГО продовжується

Автор: Editor Опубліковано: Квітень - 23 - 2010

Києво-Святошинський ЦСПР продовжує активну співпрацю з неурядовими організаціями регіону. Нещодавно на базі Центру соціально-психологічної реабілітації населення відбулася робоча зустріч активних громадських осередків району та Київської області. Громадську організацію «Жіноча громада» представляли: Бігун Т.М. (голова Київського обласного відділення); Романенко Г.М. (голова Києво-Святошинського осередку); Гаврилова Г.М. (голова Білоцерківського осередку); Уютнова Н.В. представляла Гореницький осередок; Олійник Н.О. та Остапенко В.Г. – Софіївсько-Борщагівський; також були присутні членкині Боярського осередку «Жіноча громада».

Директор ЦСПР Ангеліна Лахтадир у своєму виступі зазначила, що кожен із представників вищевказаних організацій активно працює у своєму населеному пункті, але настав час проаналізувати та певним чином переглянути свою роботу, ознайомитися з роботою інших ГО, обмінятися досвідом, об’єднатися для вирішення спільних питань. Всі присутні активно долучились до жвавого обговорення, розказували про свою роботу, щедро ділилися досвідом, щиро розповідали про плани на майбутнє. Відчувалась дружня і тепла атмосфера. Жодної людини не залишилось байдужої. Всі брали участь у обговоренні, кожен хотів поділитися своїми думками.

Так, Кучеренко Н.І., голова Київського об’єднання конфедерації вільних профспілок, розказала про діяльність цього об’єднання та повноваження профспілок, серед яких: охорона та захист трудових прав працівників. Києва; відстоювання соціально-економічних прав та інтересів; координація дій профспілкових організацій під час проведення акцій, спрямованих на захист прав та інтересів працівників м. Києва; підписання Регіональної угоди м. Києва. Київське міське об’єднання КВПУ – незалежна профспілкове об’єднання м. Києва, яке нараховує більш ніж 20 000 членів. «Наша місія ,– сказала Наталія Іванівна, – це захист соціально-економічних прав і професійних інтересів працівників м. Києва. Одним із важливих питань, яке сьогодні треба вирішити, це забезпечення інвалідів роботою та належною заробітною платою.

Остапенко В.Г. із Софіївської-Борщагівки схвильовано говорила про те, як важко зараз знайти соціально активних людей, і просила поділитися досвідом, як залучати населення до громадської роботи.

Романенко Г.М. та Гаврилова Н.М. розповіли про успішну реалізацію проектів своїх осередків і запевнили присутніх, що треба мати тільки натхнення, терпіння, треба «горіти» своєю справою, тоді все вийде.

Т.М. Бігун подякувала всім жінкам за роботу і нагородила від імені Міжнародної ГО «Жіноча громада» активних представників осередків.

Приємно, що до обговорення питань долучились представники молодіжних організацій – молодіжної організації «Молода ера» (Лахтадир Вікторія, голова) та ГО «Спортивна громада Боярки» (Сенчук В’ячеслав, заступник голови). Питання, яке їх найбільше хвилювало, – це дозвілля молоді. У них є ідеї, пропозиції, дещо вони зробили самі, де в чому їм потрібна допомога. Вони сподіваються на підтримку дорослих, тому не виключають можливості, що саме громадські організації будуть їхніми помічниками і порадниками. Не припинялась розмова і за чаєм. У більш невимушеній атмосфері присутні домовлялися про співпрацю, нові зустрічі та нові плани роботи.

Vkontakte Facebook Twitter