Моя мрія, мій ідеал…

Автор: Editor Опубліковано: Лютий - 11 - 2010

Vin ta vona-10.02.1010 лютого  відбувся тренінг з молоддю клубу здорового дозвілля  «Позитив» за темою «Він та вона». Майже доброю традицією стає залучення волонтерів до проведення тренінгових занять з підлітками. Так, цього разу ко-тренером психолога Оксани Слєпової була Ірина Сокур, яка вже неодноразово приймала участь у різних заходах центру. Під час тренінгу молоді люди складали психологічні та фізіологічні портрети ідеальних хлопців та дівчат; робили колажі; дискутували стосовно ранніх статевих відносин; вчилися казати «Ні», аби не зрадити своїм життєвим принципам. Остання тема знайшла у молоді особливий відгук, адже не тільки у підлітків, а й у багатьох дорослих виникають проблеми при необхідності відмовитися від небажаної пропозиції.
Одна з учасниць тренінгового заняття виявила бажання, щоб її звернення до хлопця мрії було надруковане на сайті. Подаємо мовою оригіналу:
«Этот человек должен быть верным. Он должен переживать, беспокоиться, поддерживать меня в любых ситуациях. В какой-то мере быть братом или другом. Не пить и не курить. Это не означает, что он лох,  – просто он переживает, чтобы у него были здоровые дети. Больше всего я ценю в своем идеале чувство юмора, ум, начитанность, занятия спортом… Он должен заботиться обо мне, уважать и никогда не поднимать на меня руку. Нет, я не стану его бояться, я просто перестану его уважать. А без уважения ни о каких отношениях не может быть и речи. Это мой идеал! Моя мечта! Про внешность говорить ничего не буду, ведь со всякой внешностью может попасться человек, которого я полюблю… Я должна быть уверенна в нем. Как говорится: «Как за каменной стеной…».
Дуже щирі, зворушливі слова. Сподіваємося, Настя, що той, до кого ти звертаєшся, обов’язково знайде тебе.

Оксана СЛЄПОВА, психолог

image_pdfimage_print