“Speaking club” розпочав свою роботу

Автор: Olga Опубліковано: Жовтень - 14 - 2009
speaking-club.JPG

12 жовтня відбулося перше засідання “Speaking club” (розмовний клуб англійської мови ). Ініціатори створення та найбільш активні учасники клубу – це члени МГО «Молода ера».

Заняття відбуватимуться у перший і третій четвер місяця о 17:00 на базі Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації (м.Боярка, вул. Хрещатик, 83).

На кожне заняття для обговорення обирається нова тема. Крім того, відводиться час для найактуальніших новин світу, а також для граматичних вправ, адже потрібно не лише вміти говорити, а й робити це правильно. Щоразу члени клубу обирають нового куратора наступного заняття, що допомагає планувати роботу.

До участі у «Speaking club» запрошуються всі бажаючі з числа тих, хто хоч на середньому рівні знає англійську мову, а також бажає вдосконалити свої знання, подолати мовний бар’єр та просто чудово провести час. Чекаємо на Вас з нетерпінням! Дізнавайтеся більше за телефоном 0978623131. І пам’ятайте – As many languages you know, as many times you are a human!

Голова МГО «Молода ера» Вікторія Лахтадир
image_pdfimage_print