Поминальні дзвони по загиблих чорнобильцях

Автор: Olga Опубліковано: Травень - 5 - 2009

Поминальні дзвони по загиблих героях-чорнобильцях

Працівники Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації прийняли участь у церковних поминальних заходах до 23-ї річниці Чорнобильської катастрофи. 26 квітня у храмі Святителя Миколая (м.Боярка) настоятелем протоієреєм Валерієм Дьоміним було звершено панахиду за загиблими учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Після панахиди відбулася зворушлива акція «Задзвони в дзвін по загиблим героям». Дітям недільної школи на знак вшанування пам’яті загиблих було довірено почесне право вдарити у церковні дзвони 23 рази.

Звертаючись до присутніх протоієрей Валерій зазначив, що Чорнобильська трагедія і по сьогодні залишає глибокий слід в душах багатьох українців. Сум і скорбота і зараз у наших серцях. Багатьох ліквідаторів вже немає поміж нас, і наш обов’язок скласти їм особливу шану. Молитва, що возноситься до Бога в заупокійній службі за спочилими є найкращою шаною для них.

Отець Валерій також наголосив на тому, що особливо важливо залучати дітей до вшанування пам’яті загиблих героїв, які віддали своє життя заради інших. І нехай поминальний дзвін, який пролунав у неділю 26 квітня стане уроком пам’яті для наших дітей.

image_pdfimage_print