Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ПЕРЕНЕСТИ
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

Міжнародний день театру

Автор: Olga Опубліковано: Березень - 27 - 2009

27 березня, в Міжнародний день театру, громадська молодіжна організація «Молода ера» провела чудове свято, яке надовго запам’ятається всім присутнім. Веселий настрій, позитивна енергетика, дружня підтримка, щира усмішка – все це дало можливість побувати в атмосфері великого театрального мистецтва. Невеличка зала Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації (м.Боярка), де проходило свято, перетворилася на сцену, якою заволоділи різні персонажі драматичних і комедійних творів.

Вірш «Театр», який прочитала Смолярчук Надія на початку свята, став своєрідним екскурсом в царину карнавального мистецтва. А потім під звуки романтичної мелодії зізнавалися один одному в коханні Ромео та Джульєтта (учні Боярської ЗОШ № 1 Сентюрін О. та Вознюк О).

Популярні персонажі п’єси “За двома зайцями» Проня Прокопівна та Свирид Петрович Голохвастий у виконанні Лахтадир Вікторії та Остапенка Олександра; Химка, яку зіграла Лахтадир Юлія; сучасні Отелло та Дездемона у виконанні Поляка Павла та Лахтадир Світлани – внесли в зал пожвавлення та підняли настрій глядачам.

А коли на сцені з’явилася Русалка Польова та Мавка із п’єси-феєрії “Лісова пісня», роль яких зворушливо, блискуче зіграли Радченко Анжела та Ковтун Крістіна, то дехто навіть просльозився. Танок польових русалок ( Петренко А., Булах Р., Ковриженко А., Кирпич А.), циганський танок (Гребеник А., Кулініченко М., Сентюрін О.), неперевершений Елвіс Преслі (Сидоренко О.), пісні у виконанні Радченко А. та Чорнобривцевої А. – все це відбувалося на сцені.

Багато галасу та сміху зчинили герої «Comedy club», які продемонстрували життя ТЮГу в комедійній формі. З цією роллю успішно справились Чорнобривцева А., Поляк П., Бородіна А. Стежила за подіями на сцені, давала поради вигаданий персонаж – працівник театру Люся (Струсевис А.).

Завмерла сцена, згасли свічки, глядачі дякують артистам. Останній уклін, вручення подяк виступаючим від голови МГО Вікторії Лахтадир – і свято добігає кінця.

На театральному дійстві був присутній голова міської ради Т.Г. Добрівський з дружиною. Виступаючи перед молоддю, Тарас Григорович висловив своє задоволення від побаченого, запевнив, що завжди підтримає будь-яку розумну пропозицію щодо розвитку молодіжного руху в місті. Л.М. Шпаченко, керівник відділу в справах сім’ї, молоді та спорту при районній державній адміністрації теж завітала в цей день до Боярки. Вона подякувала членам ГО «Молода ера» за те, що вони нагадали їй юність, коли вона теж була активною учасницею театральної студії, і запросила дівчат та хлопців спробувати свої сили на районному рівні. Лахтадир А.М., голова комісії в справах сім’ї та молоді, сказала, що в Боярці багато талановитої активної молоді, яка дбає про розвиток міста, докладає багато зусиль, щоб урізноманітнити дозвілля, вболіває за екологію. Ангеліна Миколаївна висловила надію, що молодіжний рух і надалі буде розвиватися. Завершилося все дружнім спілкуванням за кавою.

Молодіжна громадська організація «Молода ера» висловлює щиру подяку адміністрації та всім працівникам Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації за надане приміщення та сприяння в організації заходу. Адже Центр СПР – це заклад, де завжди раді бачити молодь, готові надавати допомогу і підтримувати у всіх починаннях.

Вікторія Лахтадир,
Голова молодіжної ГО «Молода ера»

Vkontakte Facebook Twitter