Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ПЕРЕНЕСТИ
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

Виступ екотеатру “Краплинка”

Автор: Olga Опубліковано: Грудень - 27 - 2008

26 листопада екотеатр «Краплинка» виступав у приміщені Центру соціально-психологічної реабілітації населення для дітей, які в цей час знаходились на лікуванні в дитячій обласній лікарні. Екотеатр «Краплинка» створений у 2004 році на базі 5 «Б» класу Києво-Святошинської районної класичної гімназії належить до ГДО «Юнісфера» (Н.О. Семенова). Мала місце яскрава вистава, зрозуміла дитячій аудиторії, дівчата з крильцями метелеків і разом із тим глибокий виховний зміст! Не пусті розваги, але й нагода замислитись про серйозні теми – майбутнє нашого міста, країни, планети…

«Краплинка» камінь точить… «Незабаром ваше місто стане купою сміття». Не лякайтесь, будь ласка, любі мешканці Боярки, це – не страшне пророцтво, а тільки репліка з вистави екотеатру «Краплинка», який існує саме для того, щоб таке лихо нас не спіткало. Хоча, мабуть, не треба довго думати, щоб пригадати місця, які б могли надихнути автора не подібні метафори… Але мова зараз зовсім про інше. Про наших чудових дітей, які так неординарно допомагають дорослим у вирішенні складного питання формування екологічної свідомості населення. Екотеатр «Краплинка» створений у 2004 році на базі 5 «Б» класу Києво-Святошинської районної класичної гімназії належить до ГДО «Юнісфера» (Н.О. Семенова). Художній керівник театру – Желінська Валентина Іванівна, із задоволенням розповідає про досягнення і перемоги свого творчого колективу.

Ще за першого року свого існування вони взяли участь у Всеукраїнській екологічній конференції, їхні виступи проходять в усіх школах міста, а також в дитячих садочках. 26 листопада екотеатр виступав у приміщені Центру соціально-психологічної реабілітації для дітей, які в цей час знаходились на лікуванні в дитячій обласній лікарні. Кожного року для театру пишуться нові сценарії вистав. Приємно, що за час свого існування акторський склад залишається незмінним, хоча юні дарування значно подорослішали.
Окрім агітаційної роботи наші таланти ще встигають добре вчитись (серед них три відмінника) та грати в баскетбол! Є в них ще один вагомий дар – дбати про інших. 3 листопада – Міжнародний день інвалідів. Багато різних благодійних заходів відбулось в цей день у нашому місті. Не залишився осторонь і екотеатр – вони попрямували в школу – інтернат для слабозорих дітей. Глядацька аудиторія складалась з найменших учнів. Діти, затамувавши подих, великими оченятами дивились на страшну купу сміття і аплодували та раділи, коли вона перетворилась на квітучу клумбу! Але цього разу актори подарували глядачам не тільки своє мистецтво – дітлахів чекав величезний казковий торт, на якому розташувалися метелики, квіточки та ще багато чого цікавого, що детальніше будуть досліджувати дітки після вистави. А також учні гімназії подарували м’які іграшки і, звичайно ж, тематичні картинки для розфарбовування, які вже стали популярними серед молодшого населення міста. Своє задоволення від вистави і цієї зустрічі маленькі глядачі висловлювали словами вдячності та гучними оплесками.
Ганна Бєлобородова
Vkontakte Facebook Twitter