Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ПЕРЕНЕСТИ
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

Обласний методичний семінар

Автор: Olga Опубліковано: Жовтень - 13 - 2008

Делегація від Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації (м.Боярка) взяла участь у Київському обласному методичному семінарі на тему “Попередження та психотерапія кризових станів населення територій, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи”, що відбувся 30 жовтня у соціально-психологічному центрі міста Славутич. У роботі семінару взяли участь Ірина Хромуляк – директор Департаменту у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи; Антоніна Іщенко – начальник відділу комплексного медико-санітарного забезпечення постраждалих громадян, Ольга Михальченко – головний спеціаліст цього ж відділу, Галина Клоченок – начальник Управління захисту населення, постраждалого від Чорнобильської катастрофи, Головного управління праці та соціального захисту Київської обласної державної адміністрації; Тетяна Грищенко – головний спеціаліст управління; Павло Замостян – Керівник Чорнобильської Програми Відродження та Розвитку (ЧПВР) ПРООН, а також директори та заступники центрів Іванкова, Бородянки, Боярки, Коростеня. Серед запрошених – представники міської влади Славутича, відділу освіти, організацій-партнерів.Від нашого центру в роботі семінару взяли участь директор центру Ксенія Самойленко та заступник директора Ганна Яценко.

Директор Департаменту у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Ірина Хромуляк привітала учасників семінару з професійним святом, відзначила високий професіоналізм спеціалістів центрів та значний внесок у справу подолання соціально-психологічних наслідків Чорнобильської катастрофи. За дорученням Міністра МНС України Володимира Шандри Ірина Ярославівна нагородила почесними грамотами колективи п’яти українських центрів соціально-психологічної реабілітації.

Начальник Управління захисту населення, постраждалого від Чорнобильської катастрофи, Київської ОДА Галина Клоченок у своєму виступі підкреслила, що головне завдання центрів – це допомогати жителям постраждалих територій знаходити вихід із кризових ситуацій, до яких вони можуть потрапляти в наш непростий час. Галина Петрівна високо оцінила роботу центрів з попередження та психокорекції кризових станів населення, а також наголосила на важливій ролі міжцентрівських методичних нарад, які було запроваджено цього року. Подібні заходи допомагають систематизувати напрацювання, створюють умови для обміну досвідом, сприяють покращенню взаємодії між центрами та обласним керівництвом. У наступному році цю практику буде продовжено. Наступний методичний семінар заплановано в Коростенському центрі соціально-психологічної реабілітації.
Ще про семінар можна прочитати на сайті Іванківського центру
Vkontakte Facebook Twitter