Співпраця Центру з Районною організацією дітей

18 березня в Боярській ЗОШ №3 відбулася друга установча сесія Районної організації дітей (РОД). На сесії були присутні лідери органів учнівського самоврядування шкіл району, методист інформаційно-методичного центру відділу освіти Києво-Святошинського району Тетяна Гончарук, спеціалісти Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації Тетяна Шпиця та Ганна Яценко, педагоги-організатори.

Лідери учнівської молоді району презентували діяльність органів самоврядування своїх учбових закладів. За різними напрямками діяльності були створені відповідні комісії, розпочата робота по виборам голови правління організації. Від Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення виступила психолог Ганна Яценко.

Вона змалювала перспективи співпраці Центру з Районною організацією дітей, зокрема, тренінгові навчання, спільні заходи, робота з окремими комісіями, методична допомога в плануванні діяльності, робота по зв’язках із громадськістю та пресою. Центр уже багато років співпрацює з Районним відділом освіти та реалізує проекти по роботі з учнівською молоддю. Це – один із важливих аспектів роботи з громадами потерпілих територій. Адже саме від молоді залежить розвиток і майбутнє територій, які постраждали від Чорнобильської катастрофи.